Senast sålt

163
Ljusstakar och brickor
Slutpris50 SEK

158
Böcker
Slutpris150 SEK

154
Skål, Rögild
Slutpris50 SEK

152
Martiniglas, Boda Nova
Slutpris50 SEK

151
Fruktassietter, Upsala-Ekeby
Slutpris50 SEK

150
Skål, Upsala-Ekeby
Slutpris100 SEK

149
Väggur och vintage leksaker
Slutpris50 SEK

148
Gamla veckotidningar
Slutpris50 SEK

146
Moccaskedar, silver
Slutpris300 SEK

142
Gummistövlar, Miu Miu
Slutpris500 SEK

144
Martha Moore, olja på duk, signerad
Slutpris50 SEK

141
Revyaffisch
Slutpris50 SEK

138
Nils Dardel, efter
Slutpris50 SEK

137
Affisch
Slutpris75 SEK

134
Dokumentförstörare
Slutpris850 SEK

130
Mattor, 2 st
Slutpris175 SEK

129
Matta
Slutpris50 SEK

128
Matta
Slutpris100 SEK

127
Matta
Slutpris50 SEK

126
Matta
Slutpris50 SEK

125
Matta
Slutpris50 SEK

124
Matta
Slutpris50 SEK

122
Matta
Slutpris75 SEK

120
Pablo Picasso, efter
Slutpris75 SEK

111
Lampetter, ett par
Slutpris500 SEK

110
Trädgårdsstolar, ett par
Slutpris175 SEK

108
Klaffbord och stolar
Slutpris300 SEK

106
Paviljong/partytält
Slutpris100 SEK

100
Kandelaber
Slutpris950 SEK

105
Paviljong/partytält
Slutpris75 SEK

104
Paviljong/partytält
Slutpris100 SEK

103
Parti kopparföremål och bordsur
Slutpris75 SEK

102
Växtpress och herbarium
Slutpris125 SEK

101
Porslinsföremål
Slutpris50 SEK

99
Lampetter, ett par
Slutpris300 SEK

13
Glasfat
Slutpris50 SEK

12
Glas och tenn
Slutpris150 SEK

6
Samlartallrikar
Slutpris50 SEK

5
Parti diverse
Slutpris50 SEK

2
Skärmvägg
Slutpris300 SEK

20
Fåtölj med fotpall
Slutpris6 200 SEK

80
Stormlykta
Slutpris350 SEK

12
Glasfat, Orrefors
Slutpris50 SEK

23
Tavla
Slutpris50 SEK

59
Parti tennföremål
Slutpris50 SEK

11
Dörrstopp
Slutpris125 SEK

15
Assietter
Slutpris50 SEK

47
Matta
Slutpris50 SEK