Senast sålt

21
Axel Olsson, olja på duk
Slutpris50 SEK

306
Tryck, 2 st
Slutpris50 SEK

3
Moccaservis
Slutpris150 SEK

129
Reinhold Ljunggren, färglitografi
Slutpris50 SEK

289
Parasoll
Slutpris50 SEK

310
Smycken, silver
Slutpris175 SEK

291
Bord, allmoge
Slutpris350 SEK

294
Ljuskrona, gustaviansk stil
Slutpris300 SEK

299
Ljuskrona, rokokostil
Slutpris175 SEK

300
Byrå
Slutpris550 SEK

307
Hårddiskkabinett 2 st och 4G-router
Slutpris50 SEK

288
Gungstol och pelarbord
Slutpris50 SEK

107
Relief
Slutpris550 SEK

26
Tavlor, 3 st
Slutpris50 SEK

41
Vägglystrar, ett par
Slutpris175 SEK

117
Cocktailset och barspegel
Slutpris100 SEK

308
Bijouterier diverse
Slutpris150 SEK

17
Nils Erik Johansson, färglitografi
Slutpris50 SEK

19
Larz Friberg, olja på duk
Slutpris50 SEK

125
Modellbil
Slutpris75 SEK

23
Matta
Slutpris50 SEK

118
Bänk i rokokostil och pall
Slutpris200 SEK

297
Väckarklocka och modellbil
Slutpris75 SEK

290
Sminkbord, rokokostil
Slutpris50 SEK

303
Spillkum och jäskorgar
Slutpris50 SEK

292
Rullbord / köksö
Slutpris450 SEK

44
Figurin, lockurna och bordsdekoration
Slutpris75 SEK

43
Ljushållare och bordslampor
Slutpris75 SEK

127
Karta, inramad
Slutpris50 SEK

126
Radiostyrd bil
Slutpris225 SEK

42
Bestick, 17 delar
Slutpris50 SEK

60
Kristallmottagare, 3 st och hörlurar
Slutpris150 SEK

6
Taklampor, 2 st
Slutpris50 SEK

48
Konduktörsväska med myntautomat
Slutpris150 SEK

79
Tavlor, 5 st
Slutpris125 SEK

32
Krus
Slutpris75 SEK

85
Fåtölj
Slutpris50 SEK

20
Flasktorkställ och väggljusstake
Slutpris225 SEK

17
Trädgårdsredskap och utekrukor
Slutpris125 SEK

26
Virkade plädar, 3 st
Slutpris225 SEK

1
Amerikakoffert
Slutpris50 SEK

47
Bantelefon, SJ
Slutpris200 SEK

2
Olja på pannå
Slutpris75 SEK

70
Popcornmaskin och diverse husgeråd
Slutpris100 SEK

77
Höganäskrus
Slutpris50 SEK

4
Låskätting
Slutpris175 SEK

5
Luftpistol
Slutpris1 300 SEK

83
Porslin, diverse
Slutpris75 SEK