Senast sålt

553
Fotogenlampa, oljelampor, oljekanna och teburk
Slutpris300 SEK

399
Spegel
Slutpris100 SEK

425
Einar Rosén, färglitografi
Slutpris50 SEK

330
Vaser, Orrefors, 2 st
Slutpris150 SEK

587
Fat, nysilver
Slutpris75 SEK

385
Matta
Slutpris75 SEK

595
Spinnrock
Slutpris50 SEK

367
Vinställ och gardinstång
Slutpris50 SEK

309
Byrå, gustaviansk stil
Slutpris500 SEK

426
Roland Svensson, färglitografi
Slutpris50 SEK

427
Slutpris50 SEK

406
Slagbord
Slutpris450 SEK

379
Glastallrikar
Slutpris75 SEK

584
Spegelskänk
Slutpris200 SEK

315
Gräsklippare, Partner
Slutpris200 SEK

387
Mattor, 3 st
Slutpris75 SEK

594
Belysning och vaser, bl.a. Alvar Aalto
Slutpris75 SEK

303
Porslin, Delft
Slutpris50 SEK

302
Porslin, Delft
Slutpris50 SEK

396
Barnsäng
Slutpris200 SEK

551
Kikare
Slutpris200 SEK

605
Stormlyktor, 2 st
Slutpris150 SEK

606
Stormlyktor, 2 st
Slutpris150 SEK

586
Tenn och nysilver
Slutpris50 SEK

597
Niels Gammelgaard, matbord/skrivbord
Slutpris550 SEK

575
Vicke Lindstrand. glasservisdelar
Slutpris50 SEK

596
Taklampa, fotogen
Slutpris150 SEK

246
Kamerastativ, 2 st
Slutpris50 SEK

405
Ryamatta
Slutpris300 SEK

448
Fåtölj, bondrokoko
Slutpris400 SEK

326
Lockurnor, 2 st
Slutpris150 SEK

577
Kylskåpskaraff, Eva Solo
Slutpris50 SEK

523
Ulla Bolin, olja på duk
Slutpris400 SEK

472
Sockerlåda med kniv och sockertång
Slutpris175 SEK

538
Speglar, 2 st
Slutpris50 SEK

351
Rörradio
Slutpris100 SEK

535
Glas, "Rustika", Göran Wärff, Pukeberg
Slutpris75 SEK

487
Surroundanläggning
Slutpris1 300 SEK

506
Oljemålningar, 3 st
Slutpris50 SEK

507
Oljemålningar, 3 st
Slutpris50 SEK

469
Kamelsadel/pall
Slutpris450 SEK

468
Kandelaber, renhorn
Slutpris100 SEK

522
Trädgårdsgrupp, 3 delar
Slutpris850 SEK

527
Vägghylla, s.k krysshylla
Slutpris400 SEK

534
Figurin
Slutpris100 SEK

465
Minnestallrik, Rörstrand
Slutpris50 SEK

501
Oljemått, 2st och oljekanna
Slutpris50 SEK

466
Brandspruta
Slutpris125 SEK