125 Tavla, blandteknik

Komposition med textil, pärlor och stenar. "Dam med frukt". Signerad "Ani".
- Skick:Normalt slitage. Liten skada i ram.
- Storlek:Rammått 45 x 54 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |