489 Ulla Hedlund, olja på pannå

Ulla Hedlund, olja på pannå
  • Ulla Hedlund, olja på pannå
  • Ulla Hedlund, olja på pannå
  • Ulla Hedlund, olja på pannå

"Strandparti, Baskemölla", signerad och daterad -84

  • Skick:Smärre slitage
  • Storlek:Rammått 49 x 41 cm

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
*Följerätt tillkommer
Kontakt

Fabriksgatan 36

272 36 Simrishamn

0414-411300

info@osterlensauktioner.se

Följ oss