530 Tavlor, Österlenmotiv, 2 st

Akvarell, motiv av Verkeåns mynning, Haväng, Gunnar Olsson, signerad och daterad 1958. Rammått 58,5 x 52,5 cm. Viss vågighet.
Olja, "Strandparti Vik", Göran Tunberg, signerad. Rammått 73 x 64 cm.
- Skick:Normalt slitage
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |