350 Rörradio

Centrum Typ 235, 1950-tal.
- Skick:Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.
- Storlek:Bredd 51 cm, djup 20 cm, höjd 33 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |