5 Luftpistol

Falke Modell 33. Kaliber 4,5 mm. Med originalkartong. 1950-tal. Kulfång och tavlor av senare tillverkning medföljer.
- Skick:Bruksslitage
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |