110 Trädgårdsstolar, ett par

Trä/metall. Vitmålade. Hopfällbara.
- Skick:Bruksslitage. Ena stolens armstöd med lagning.
- Storlek:B 55 cm, D 50 cm, H 85 cm.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |