4 Kryddburkar porslin

Kryddburkar porslin
  • Kryddburkar porslin
  • Kryddburkar porslin
  • Kryddburkar porslin
  • Kryddburkar porslin
  • Kryddburkar porslin
  • Kryddburkar porslin

Rörstrand.

  • Skick:Slitage, krackelyr.
  • Storlek:B 8 cm, D 6,5 cm, H 14 cm.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Kontakt

Fabriksgatan 36

272 36 Simrishamn

0414-411300

info@osterlensauktioner.se

Följ oss