580 Dryckesglas, diverse

9 vinglas, slipade, höjd 17 cm.
12 brännvinsglas, slipade, höjd 14 cm.
4 likörglas, slipade, höjd 8,5 cm.
6 vinglas, tulpanformade, höjd 16 cm.
- Skick:Bruksslitage, nagg
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |