489 Ulla Hedlund, olja på pannå

"Strandparti, Baskemölla", signerad och daterad -84
- Skick:Smärre slitage
- Storlek:Rammått 49 x 41 cm
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |
| *Följerätt tillkommer | |