530 Tavlor, Österlenmotiv, 2 st

Tavlor, Österlenmotiv, 2 st
  • Tavlor, Österlenmotiv, 2 st
  • Tavlor, Österlenmotiv, 2 st
  • Tavlor, Österlenmotiv, 2 st
  • Tavlor, Österlenmotiv, 2 st
  • Tavlor, Österlenmotiv, 2 st

Akvarell, motiv av Verkeåns mynning, Haväng, Gunnar Olsson, signerad och daterad 1958. Rammått 58,5 x 52,5 cm. Viss vågighet.

Olja, "Strandparti Vik", Göran Tunberg, signerad. Rammått 73 x 64 cm.

  • Skick:Normalt slitage

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Kontakt

Fabriksgatan 36

272 36 Simrishamn

0414-411300

info@osterlensauktioner.se

Följ oss