Rörradio
  • Rörradio
  • Rörradio
  • Rörradio
  • Rörradio
  • Rörradio
  • Rörradio
  • Rörradio
  • Rörradio

Centrum Typ 235, 1950-tal.

  • Skick:Åldersrelaterat slitage. Ej funktionstestad.
  • Storlek:Bredd 51 cm, djup 20 cm, höjd 33 cm

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Kontakt

Fabriksgatan 36

272 36 Simrishamn

0414-411300

info@osterlensauktioner.se

Följ oss