485 Matservisdelar, Gustavsberg

Matservisdelar, Gustavsberg
  • Matservisdelar, Gustavsberg
  • Matservisdelar, Gustavsberg
  • Matservisdelar, Gustavsberg
  • Matservisdelar, Gustavsberg
  • Matservisdelar, Gustavsberg
  • Matservisdelar, Gustavsberg
  • Matservisdelar, Gustavsberg

Stig Lindberg, "Birka", 26 delar.

Flat tallrik, 5 st, ⌀ 24 cm.

Djup tallrik, 12 st, ⌀ 19,5 cm.

Assiett, 8 st, ⌀ 19 cm.

Uppläggningsfat, 1 st, 39 x 27, 5 cm.

  • Skick:Normalt slitage, nagg i en djup tallrik.

Köparprovision (inkl. moms)22.5%
Slagavgift (inkl. moms)30 SEK
Kontakt

Fabriksgatan 36

272 36 Simrishamn

0414-411300

info@osterlensauktioner.se

Följ oss