485 Matservisdelar, Gustavsberg

Stig Lindberg, "Birka", 26 delar.
Flat tallrik, 5 st, ⌀ 24 cm.
Djup tallrik, 12 st, ⌀ 19,5 cm.
Assiett, 8 st, ⌀ 19 cm.
Uppläggningsfat, 1 st, 39 x 27, 5 cm.
- Skick:Normalt slitage, nagg i en djup tallrik.
| Slagavgift (inkl. moms) | 30 SEK |